Landing Page Nedir?

Dijital marketing'de pazarlama ve reklam kampanyalarını yapabilmek amacı ile oluşturulmuş bağımsız açılış sayfalarıdır. Açılış sayfaları eylemi gereği bir amaca odaklanarak tasarlanır. Oldukça basit ve hafif olarak tasarlanırlar. Buradaki basitliğin amacı Adwords kampanyalarındaki dönüşü arttırmaktır. Böylece satış maliyetini düşürmek hedeflenir. İniş Sayfası birçok kişinin sorduğu Landing Page nedir sorusuna cevaben, bir reklam ya da sosyal medya hesabında yer alan bir link seçildiğinde kullanıcının yönlendirildiği ürün sayfası demektir. Daha çok kurumsal web sitesi tasarımlarında ürün tanıtımı için kullanılmaktadır.

Ankara kurumsal web tasarımcıları olarak hazırladığımız web sitesinin işletmeye büyük avantajlar sağlamasını hedefliyoruz. Ankara kurumsal web hizmeti çalışmalarımızı tüm özel ve kamu kuruluşları için yapıyoruz. Landing page nedir sorusuna cevaben açılış sayfaları, belirlenen hedef kitle ya da belirli bir amaç için özel olarak tasarlanmaktadır. Kısacası açılış sayfaları için ciddi anlamda fayda sağlayan bir şey diyebiliriz. Amaç olarak genelde hizmeti ve ürünleri tanıtarak geri dönüşümlerin artmasını sağlamak yer alır. Bunu yapmak için de hedef kitlenin belirlenmesi ve üzerinde çalışılması gerekir. Freelance ekibimiz hedef kitlenizi araştırır ve buna göre tasarım yapar.

landing page nedir

Landing page nedir sorusundan sonra kullanılacak sayfa yapıları belirlenir. İnternet üzerinde gezinti yapan bir ziyaretçi seçtiği link ile bir ürün sayfasına erişebiliyor ve o ürün ile ilgili tüm bilgileri bulabiliyorsa, o kurumsal web tasarım açılış sayfası bulunduruyor demektir. Ankara kurumsal web tasarımcılarımız sektörlerin yapılarına göre gerekli tanımlamaları yaptıktan sonra ihtiyaç belirlemeleri yapıyorlar. Landigin page, iniş sayfası demektir. Açılış sayfaları Kurumsal web sitesi için daha çok kullanılmakta, farklı sosyal medya hesaplarından bu siteye yönlendirilme yapılmasını sağlamaktadır. Ankara kurumsal web hizmetleri verirken talep durumuna göre Landing page wordpress oluşturuyoruz. Dünya genelinde neredeyse 3 siteden biri wordpress ile tasarlanmıştır. WordPress geliştirilebilir açık kaynak kodlu içerik sistemidir. Google'ın arka bahçesi diyebileceğimiz bir alt yapıya sahiptir. Açık kaynak kodlu olmasına rağmen profesyonel olarak tasarlanması gerekmektedir. Ekibimiz wordpress konusunda tecrübelidir. Kurumsal olarak alınan eğitimleri ile freelance ekibimiz sitenizi tasarlayacaktır.

Landing page nedir sorusuna verilecek bir cevapta, uygulamalarında genellikle belirlenen bir amaca odaklanılmakta ve sayfaya ulaşabilen tüm ziyaretçilere aynı mesaj verilmektedir. Ankara kurumsal web çalışmaları yapan ve tüm web hizmetlerini en iyi düzeyde veren freelance ekibi olarak, işletmelerin ya da kurumların hedef kitlelerine vermek istedikleri mesaj içeriğine göre sayfa oluşturuyoruz.

Kurumsal web hizmeti Ankara ili ve dışına, Landing page wordpress tasarım hizmeti tüm kurumlara ekiplerimiz tarafından anlık olarak verilmektedir. Ankara'da kurumsal web hizmeti talebinde bulunan işletmeler, işletme yapıları, hedefleri ve ürünleri hakkında bilgi verdiklerinde çalışmalara hemen başlıyoruz. Ankara kurumsal web çalışmalarımızda işletmenin sektör araştırmasını ve Pazar analizlerini yapıyor, doğru yöntemleri belirlemeye çalışıyoruz. Kurumsal web tasarım çalışmalarında iniş sayfası yer alacaksa, işletmenin hedef kitleye vermek istediği mesajları belirliyoruz.

Ankara İniş (Açılış) Sayfaları Hizmeti

Landing page nedir sorusu birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Firmalar kurumsal web sitesi üzerinden ürün pazarlamak için çeşitli sayfalar oluşturlar. Bu sayfalar tek bir ürün için yapılabileceği gibi ayrı ayrı da yapılabilir. Amaç daha fazla kitleye ulaşarak kurumsal siteye yönlendirmenin daha fazla olmasıdır. Böylece hem açılış sayfasından direkt ya da kurumsal siteden pazarlama gerçekleştirilebilir. Ürünlerin pazarlanabilmesi için oluşturulan aksiyonlar ile müşterinin çeşitli linkleri seçerek ilgili sayfaya erişmesine landing page yani varış (açılış) sayfası denilmektedir.

Ankara kurumsal web hizmetlerimizde firmaların ihtiyaçları ve ürünlerine göre açılış sayfaları oluşturuyoruz. Sayfalarda firmanın belirttiği ürün ya da hizmeti ön plana çıkarmak için tasarımlar yapıyoruz. Açılış sayfası hizmet ya da ürün için araştırma yapılarak tasarlanmalıdır. Ekip arkadaşlarımızla ön çalışmalarımızı yapıp kurguluyoruz ve son aşama olarak oluşturuyoruz. Landing page nedir sorusu için Kurumsal web tasarım çalışmaları firmaların tüm hizmetleri açısından önemlidir diyoruz. Tasarlanacak açılış sayfası ile kurumsal site arasındaki bağı kurmak özel bir bakış açısı gerektirir. Kurumsal site açılış sayfası olsun ya da olmasın sanki ileride tasarlanacakmış gibi bir alt yapıya sahip olmalıdır. Bu da özel bir çalışma yapılması gerekliliğini gösterir. Maliyeti ilerisi için düşürmenin yollarından biri de budur.

Landing page wordpress ile tasarlanan sayfalarına yönlendirme yapıldığında ziyaretçinin dikkatini çeken aksiyonlar oluşturulmalıdır. WordPress tasarımında yerel olarak bunun önemini de bilmiş olurlar. Kurumsal web tasarımlarımızda, ürün türüne göre, reklam içeriği, video görüntüsü, anket, çeşitli açıklamalar ile ürünün satın alınmasına yönlendirmeler yapmaya çalışıyoruz. Kurumsal web hizmetlerinde landing page nedir sorusunu soranlar için çalışmalarımızdaki açılış sayfaları düzenlemeleri ile geri dönüşümler yapılmasını ve bunun ölçümünün yapılmasını sağlıyoruz. Ölçülemeyen tasarımlar maliyet hesaplarınızı yapamayacağınız anlamına gelir. Freelance ekibimiz maliyetleri en aza indirgemek için tasarımlarını ölçümlendirilebilir olarak yapmaktadır.

Ankara kurumsal web hizmeti veren freelance ekibi olarak Ankara Landing Page WordPress için yatırımlarımızın firmaya oluşturduğu karlılığı ortaya çıkartabiliyor ve gösterebiliyoruz. Amacımız grafiksel olarak firmanın karlılığının artmasıdır. Kazan kazan ilkesi ile çalışan ekibimiz kazancı tek taraflı düşünmemektedir. Maliyetlerinizin düşmesi ile beraber kazancınızı nasıl yükseltebileceğiniz konusunda freelance ekibimiz sizlere destek olacaktır. Açılış sayfası deneyimi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Landing page nedir diye merak eden her işletme, internet üzerinde bir kimliğe sahip olabilmek, markalaşabilmek, ürünlerini tüm dünyaya gösterebilmek için kurumsal web sitesi tasarımı çalışmaları yaptırmalıdır. Kurumsal web nedir neden önemlidir. Tüm işletmelere bu doğru anlatıldığında bulundukları sektördeki büyülemeleri hızlandırılmış olacaktır. Ankara kurumsal web tasarımlarımız ile tüm sektörlerdeki firma ve meslek grupları için SEO uyumlu, geliştirilmeye açık sade web siteleri hazırlıyoruz. Kurumsal web hizmeti Ankara ve tüm ülke geneline firmamız tarafından verilmektedir. Kurumsal web hizmetleri Ankara ekiplerimizce firmaların ihtiyaçlarına göre özel tasarım ya da hazır web sitesi olarak verilmektedir. Landing page nedir diye sorgulayan kişiler bu bilgilere ulaşabilmektedir.

Ankara kurumsal web hizmetleri ile birlikte kişisel web siteleri tasarımları oluşturuyoruz. Kurumsal web tasarım çalışmalarımızda, işletmelerin tanıtımlarını yapabilecekleri ve daha fazla ürün pazarlayabilecekleri içerikleri ve sayfa yapılarını oluşturuyoruz. Ana sayfa düzenlemelerini oldukça sade ve firmaya uygun renkler kullanarak yapıyoruz. Firmanın ürünleri ile ilgili seçim yapmak isteyen ziyaretçiler seçimlerini kolaylıkla yapabilmekte ve Ankara landing page wordpress uygulamalarınız ile doğru ürüne ve ürün bilgisine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Ankara Landing Page

Landing page wordpress web sitesi tasarımlarında, web sitesine açılış sayfalarının eklenmesi ve yeni sayfaların oluşturulması WordPress ile yapılabilmektedir. Kurumsal web tasarım çalışmaları yeni teknoloji sayesinde hazır web sitesi de olsa WordPress uygulamaları ile içerik ve ürün pazarlama için en iyi şekilde yapılıyor. WordPress açılış sayfası eklentileri düzenlemelerin yapılmasına, bu sayfaların yöneticilere, dönüşüm oranlarını takip etme ve izleme, müşteri akışını takip etme imkanı sağlamaktadır. Ankara landing page wordpress ve Kurumsal web hizmetimiz Ankara merkezli olarak tarafımızdan yurt geneline verilmektedir.

Ankara kurumsal web çalışmalarımızda açılış sayfası eklentileri olan iniş sayfaları içeriklerinde pazarlama yöntemlerine uygun tasarımlar geliştiriyoruz. Sayfa içerik düzenlemelerinin sade ve anlaşılır olmasına dikkat ediyor, daha fazla müşterinin yönlendirilmesini ve tekrar dönüşlerinin sağlanması hedefleniyor. WordPress çalışmalarına açılan sayfaların güzel içeriklerden oluşması ve yapılan değişikliklerin anında görünür olması önemlidir. Ankara landing page iniş sayfaları kurumsal web hizmeti çalışmalarını yaparken, işletmenin içerik pazarlama ihtiyaçlarına göre belirleme yapıyor ve dönüşüm oranlarının izlenmesini sağlıyoruz. WordPress teması kullanılırken, iniş sayfalarının oluşturulabilmesi için hazır kütüphaneler kullanılabilmektedir.

ankara landing page

Ankara kurumsal web hizmetleri gibi çalışmalar yaparken, web sitelerinin SEO uyumlu olarak hazırlanmasını sağlıyor ve sürekli geliştirilebilir olmasını sağlıyoruz. Ticari firmalar ürün pazarlama oranlarını artırmayı hedeflerken, ürün ve hizmetleri için içerik pazarlama planlamalarının yapılmasını ve hedef kitlelerine istenilen mesajların verilebilmesini istemektedir. Sosyal medya hesaplarında kullanılabilecek çeşitli linkler ile erişim yapılabilecek, landing page wordpress sayfası oluşturulmaktadır. Sosyal medya hesaplarından açılış sayfasına yönlendirme olabileceği gibi tam tersi de söz konusudur. Yönlendirme sayesinde dönüşüm oranlarında da artmalar gözükecektir. Doğru bir planlama ile sosyal medya etkin kullanılırsa kurumsal sitede ya da açılış sayfalarında etkileşim oranları da artacaktır. Birbiri ile bağlantılı bu yapının iyi özümsenmiş ve analiz edilmiş olması gereklidir.

Ekibimizin yapacağı çalışmalar ile etkileşiminiz mutlaka artacaktır. Landing page wordpress sayfası oluşturulurken, hangi amacın hedeflendiği, hangi mesajların verileceği, hangi ürün ve ürün özelliklerinin yer alacağına doğru karar vermek gerekir. Kurumsal web hazırlarken başarılı olabilmek için, dijital pazarlama planlamalarında uzmanlığı olan ve SEO çalışmalarını yapabilen elemanlarımız analizlerini yaparak, en doğru algının oluşturulabileceği iniş sayfası projelerini oluşturuyorlar.

Landing Page WordPress

Açılış sayfası geri dönüş oranlarını artırmayı amaçlamaktadır. Landing page nedir, neden ihtiyaç vardır, bu sitelerde iniş sayfasının önemi nedir bilen bir işletme bizimle irtibata geçerek istediği hizmeti alabilir. Ankara kurumsal web uzmanlarımız işletmelerin ihtiyaç durumlarına göre kendilerine hazır web çalışmalarımızı sunarlar. Kurumsal web hizmetleri için hazırladığımız web tasarım ve temaları ile daha kolay verilebilmektedir. Kurumsal web sitesi içeriğinde belirlenen amaca uygun bir konuda veya Landing page nedir konusunda bilgilendirme verilmektedir. Çeşitli konularla ilgili form doldurma, ürün satışı, belirli mail gruplarına yönelik çeşitli aksiyonlar oluşturulmaktadır.

Kurumsal web hizmetleri Ankara bölgesine verdiğimiz hizmetlerden birisidir. İniş sayfaları ürün reklamı ve pazarlaması için en önemli aşamalardan birisidir. Kurumsal web tasarımı ve kişisel web tasarımları için bu çalışmaları yapıyoruz. İyi bir iniş sayfası ziyaretçi ile hızlı etkileşime geçebilmelidir. Kurumsal web tasarım çalışmalarında iniş sayfalarının anlaşılır olması önemlidir. Kurumsal web sitesi hazırlarken Ankara landing page (iniş sayfası) amaca uygun belirlenmeli, belirlenen konuda açıklayıcı bilgi vermelidir. Tek sayfa içerisinde birbiri ile uyumlu ve bütenleşik bir yapı olmalıdır. İçerikler aşağı doğru inerken konular birbiri ile alakalı metinler içermelidir.

landing page wordpress

Ankara kurumsal web hizmetlerini verirken, kullanıcının sayfaya bir defa erişiminde bile aradığını bulabileceği ve istenilen mesajın verilebileceği şekilde Ankara landing page wordpress dahil düzenlemelerini yapıyoruz. Kullanıcı erişim yaptığı sayfada aradığını bulamadığında hemen çıkacak ve bir daha girmeyecektir. Ankara kurumsal web hizmetleri için uzmanlarımız kullanıcıların sayfalarda daha uzun süre kalmasını sağlayacak düzenlemeleri yaparak çalışmalarını tamamlamaktadır. Dijital içerik pazarlamasına önem veren işletmeler Ankara kurumsal web hizmeti için firmamız uzmanlarından yardım alabilirler.

açılış sayfası mı yapmak istiyorsunuz? landing page nedir bilmiyor musunuz?

Desteğe mi ihtiyacınız var?

konuşmak için her zaman vaktimiz var
+90 537 6320488