Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı denildiğinde genelde herkesin aklına bir sitenin görünümü gelir. Yani herkesin gözünde resimler, grafikler ve renklerden ibarettir. Ancak sadece görünüşten ibaret olmayan bir düzendir. İçerisinde kodlama da yer almaktadır. Ayrıca SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile anahtar kelimelerin yerleştirilmesi de yer almaktadır. Bu ve benzeri birçok teknik ayrıntıyı da bünyesinde barındırmaktadır tasarım. Web tasarım nedir denildiğinde hem müşterilerinizin gördükleri hem de göremedikleri akla gelmelidir. Göremedikleri kısım tamamen teknik ayrıntıları içeren çalışmalardan gelmektedir. Aslında siteye girmelerini sağlayan da bu teknik ayrıntı ve çalışmalardır. Göremedikleri kısımda içeriklerin özgünlüğü ile SEO'nun gücüdür. Elbette SEO haricinde kodlama gibi diğer teknik çalışmalarda yer almaktadır.

Sitenizi ziyaret edenler sadece renkleri ve resimleri görse de web tasarımı Ankara olarak sitenizin görünüşü ile birlikte alt yapısının da düzenlemesini yapmaktayız. Yani alacağınız hizmet ile beraber sisteminizde de muhteşem bir iyileşmeye şahit olacaksınız. Site tasarımı yaparken çalışma arkadaşlarımızca sitenize JS, CSS ve HTML düzenlemeleri de yapılır. Bu kodlama dili grubu ile siteniz tamamen tamamlanmış olur.

web tasarım nedir

Web Tasarım

Yapılan alışverişlerin büyük kısmını internet alışverişleri oluşturur. Web tasarım hizmetleri konusunun da irdelediği bu durumun sebebi internetteki satılan ürün ya da hizmetlerin dükkanlardan ya da mağazalardan alacaklarınıza göre daha ucuz satılmasıdır. Bu ucuzluğun arkasında uygun vergi oranları, dükkan kirasına göre internet sitelerinin yıllık ücretlerinin daha ucuz olması, elektrik, doğal gaz ya da su faturası gibi ek giderlerin olmaması vardır.

Eğer sizin de bir mağazanız varsa ve bu mağazanızı internet mecrasına taşımak istiyorsanız web tasarımı Ankara freelance ekibimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ekibimiz firmanızı, mağazanızı, ürünlerinizi, çalışma şeklinizi, hizmetlerinizi ve diğer bilgilerinizi de inceleyerek sitenizi tasarlayacaktır. İnternet ortamındaki siteniz ile sadece yerelde değil global olarakta bulunma şansınız artacaktır. Gerek internet sitesini ihtiyaçlarınıza göre baştan yaratma gerekse de site tasarımı gibi ihtiyaçlarınız en hızlı ve en kaliteli şekilde oluşturulmaktadır. Web Tasarım Nedir? Web Tasarımı Ankara Freelance Ekibi olarak iyi biliyoruz.

web tasarım

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Sitenizin yapılması için öncelikle firmanın siteniz ve sizin yaptığınız iş ile ilgili bilgiler toplaması gerekir. Yani web tasarım nasıl yapılır sorusunun ilk cevabı bilgileri toplamaktır. Sizlerle yapacağımız görüşme yol haritasının çizilmesinde etken rol oynayacaktır. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda tasarım çalışmaları yapılacaktır. Ayrıca tarafımızdan diğer teknik araştırmalar da yapılarak kurgulama çalışmalarına geçilecektir. En son aşama olarak oluşturma işlemi yapılacaktır. Tüm bu planlama işlemleri bittikten sonra ise web tasarım nasıl yapılır sorusunun ikinci cevabını vermek üzere grafikerler devreye girer. İster dışarıdan destek alarak, ister kendiniz tasarlayarak resim çalışmalarını bize sunabilirsiniz. Ya da ekibimiz tarafından yapılmasını talep edebilirsiniz.

Belirlenen kitleye ürün veya hizmetleriniz en uygun şekilde tanıtılır. Tabiki burada yaratıcılık esas alınması gereken bir durumdur. Yaratıcılık olmadan grafik tasarım da olmaz. Web tasarım nasıl yapılır sorunuza son olarak taslak oluşturma ve kodlamalar cevabını verebiliriz. Site tasarımı yapılırken taslak oluşturmak gereklidir. Taslak sitenin esas halini almadan önceki durumudur. Sitede kodlamalar önemli bir unsurdur. Kod sayısı içerikten fazla olmamalıdır. Kodlama sitenin açılışından tutun da SEO'ya kadar etki eden önemli bir unsurdur. Ayrıca kodların sitede nerede olması gerektiğini de bilmek gerek. Web tasarım hizmetleri veren ekibimizin grafikerleri ve tasarımcıları tüm kodlama dillerine hakim oldukları için işlemleriniz olabildiğince kısa zaman zarfında tamamlanacaktır.

web tasarım nasıl yapılır

Web Tasarımı Ankara Freelance Ekibi Olarak

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Site tasarımı yapmak için bunu yapan kişi ya da şirketin PHP, JS, CSS ve HTML dillerini tam olarak bilmesi gerekir. Tüm bu işlemler tam olarak düzenli bir biçimde yapılmadığı zaman hizmet gerçek amacına ulaşmaz. Çalıştığınız firma sitenizi ne kadar renkli ve düzenli görünür bir şekilde yaparsa yapsın uygun alt yapı kurulmadığında başarıya ulaşamaz. Web tasarımı Ankara ekibi olarak tüm bu işlemlerin düzenli bir biçimde yapılması için yoğun çaba harcıyoruz. Web tasarım hizmetleri konusunda tasarım işi ile uğraşan her arkadaşımız tasarım alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Yapılan site tasarımı işlemleri kısa sürede bitirilme amacıyla değil kalıcı ve yapıcı olması amacıyla yapılır. Ayrıca Ankara Dijital Pazarlama ekibi olarak yaptığımız her işin arkasındayız. Yaptığımız ağ tasarım işinden memnun kalmadığınız durumlarda hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Web tasarım nedir? konusununda uzmanlaşan ekibimizle en iyi ağ çözümünü bizimle elde edeceksiniz. Tasarım seçiminde neden biz sorgusu elde ettiğimiz tecrübede gizlidir.

web tasarımı ankara

Web Tasarım Hizmetleri

Ankara Dijital Pazarlama Freelance Ekibi fikirleri ile harmanlanan tasarım ''iş'' olmaktan çok ''sanat olarak'' görülmektedir. Markanızın mesajını doğru metin ve görsellerle hedef kitlenize iletmek önceliklerimiz arasındadır. Web tasarım hizmetleri her tasarımcıya yaptırılmaması gereken işlemlerdir. Çünkü website tasarımı sizin ekonominizi oldukça etkilemektedir. Bu nedenle de her website tasarımı yapıyorum diyen kişi veyahut firma ile çalışmamanızı öneriyoruz. Web tasarımı Ankara Freelance Ekibimiz çok uzun yıllara varan tecrübesi sayesinde şimdiye dek hiçbir işte olumsuz bir durumla karşılaşmamıştır. Site tasarımı ile alakalı her sıkıntınızda her zaman yanınızdayız. Çözüm odaklı hizmetlerimizinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Tasarım hizmetini almak için iyi bir araştırma yapmanız elbetteki sizin açınızdan önemlidir. Web tasarım nasıl yapılır? araştırmalarınızda reklam ile ön plana çıkanlardan daha çok seo optimizasyonunu iyi yapan firmaları ya da freelancerları tercih etmenizi de ayrıca öneririz.

web tasarım hizmetleri

Web Tasarımı ve Avantajları

Firmamızın verdiği hizmetler sayesinde sitenizin, firmanızın ve planlarınızın tanıtımı ile gerçeğe dönüşmesi kaliteli bir biçimde gerçekleşecektir. Site tasarımı reklamlara harcayacağınız binlerce Türk Lirası paranın cebinizde kalmasını sağlar. Çünkü site tasarımı işi sitenizin tarayıcılarda kolayca tanınmasını sağlar. Bu kolay tanınma da reklamlara ekstra para ayırmanızın önüne geçer. Site tasarımı işi kalite garantisi verilen yerlere yaptırıldığında farkı siz de göreceksiniz. Ankara Dijital Pazarlama ile avantajınızı değerlendirmeniz sizin açınızdan kaçırılmayacak bir fırsattır diye düşünüyoruz. Web tasarımı Ankara genelindeki avantajlar araştırıldığında farkımızı mutlaka göreceksiniz. Biz web tasarım nasıl yapılır iyi biliyoruz.

SEO ve Web Tasarımı

Tasarım işlemi sadece tasarlamak kelimesini ifade etmez. İçerisinde barındırdığı özel durumlar yer alır. Mesajın en etkili şekilde iletilmesi ve geliştirilmesi bunlardan biridir. Firma, marka, ürün ve hizmetinize uyumlu içerikler de üretilmelidir. Web tasarım nasıl yapılır sorusunun cevabı aslında tek başına tasarım veya kod bilmek değildir. Kodlamaların, tasarımların ve hatta resimlerin yanında güçlü bir SEO anlayışına sahip olan firmalar ile çalışmalısınız. Arama motoru optimizasyonu olmazsa olmazlardandır. Kodlarla orantılı olarak aranan kelime SEO ile ilk sıralarda yer almalıdır. Freelance ekibimizin SEO çalışmaları da öncelikler arasındadır. SEO ile web tasarım hizmetleri tam olarak yerine getirilmiş olur. Bu çalışmayı da yapan Firmamız SEO ile sizi en iyi anlatan kelimeleri seçer. Seçtiği bu kelimeleri firmanızı tanıtacak şekilde internet ortamına entegre eder. Bu da örneğin spor ayakkabısı satıyorsanız sadece ayakkabı ya da markası yazıldığında dahi sitenizin bulunmasını sağlar. Web tasarımı Ankara Freelance Ekibimiz bu çalışmaların sonucunda işlem yapılmadan önce sitenize gelen müşterilerin yüzlerce katı kadar müşterinin sitenize gelmesine olanak sağlayacaktır. Site tasarımı SEO’nun da yapılmasıyla tamamlanır.

Tasarım İşlemlerinin Ücreti

Web tasarım nedir sorularının cevaplarını verdikten sonra en çok merak ettiğiniz konuya yani bu işin ekonomik yönüne değinmemiz gerekiyor. En basit siteden tutun da en karmaşık siteye kadar çeşitli fiyat aralıkları mutlaka olacaktır. Fiyat politikamız değişmediği sürece başlangıç fiyatımız 2.000 ₺ sıdır. Sitenin özelliklerine göre fiyatlarımız da artmaktadır. Özellikle e-ticaret sitelerinde fiyatlar daha da artmaktadır. Web tasarım nasıl yapılır sorusundan daha fazla birçok firma bu tasarımların maliyetini düşünür. Web tasarımı Ankara Freelance Ekibi olarak piyasanın çok altında fiyat politikası uyguluyoruz. website tasarımı birçok firma tarafından çok yüksek rakamlar ile yapılmasına rağmen yine de paranızın karşılığını almanız çok zordur.

Freelance ekibimizden hem paranızın karşılığını alır hem de çok ucuz miktarlarda ücret ödersiniz. Üstelik aldığınız web tasarım hizmetleri içerisinde tasarımın yanında SEO, SEM gibi düzenlemelere de ek para ödemeden sahip olursunuz. Site tasarımı içerisinde yeri önemli olan SEM hem deneyim ister hem de oldukça pahalı bir yöntemdir. Ancak Firmamıza gelerek başvuruda bulunduğunuzda SEM’i de uygun fiyata alma şansını elde edersiniz. SEM yani Google’a reklam ücreti vererek siteyi herkesin görmesini sağlamak tek başınıza yaparsanız yüksek meblağlar ödemenizi gerektirir. Ancak tasarım yapan firmamız bu işlemi sizin yapacağınızdan daha ucuza halletmektedir.

Tasarım Değişikliği

Web tasarım hizmetleri firmamıza başvurunuz sonucunda yaptığımız tasarımlar değiştirilebilir özelliktedir. Yani yaptığımız tasarımı siz istediğiniz zaman ya da şartlar gerektirdiği zaman değiştirilebilirsiniz. Site tasarımı değişikliğinde kodlamalar ve diğer yapılan özellikler sabit bırakılır ve sadece sitenizin görünümü ve rengi değiştirilir. Yani site tasarımı değişikliğiniz sizin sitenizin sıralamasının veya kalitesinin değişikliğine neden olmaz. Web tasarımı sizin de değiştirebileceğiniz bir özelliktir. Yönetim bölümünüze girerek tasarımı değiştirebileceğiniz gibi bu değişikliği arkadaşlarımıza da yaptırabilirsiniz. Tasarım değişikliklerinde özel bir durum olmadığı sürece hiçbir zaman ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bu değiştirilebilir özellik ödediğiniz paralara dahildir ve çok kısa sürer. Kolay kullanımı sayesinde istediğiniz zaman sitenizin görünümünü olduğu gibi değiştirebilirsiniz. Bu değişiklikte renk ve sayfa düzeni yer almaktadır ve değişikliği beğenmezseniz tamamen eskiye dönebilirsiniz. Site değişiklerinde sadece dikkat etmeniz gereken optimizasyondur ki bu konuda da zaten optimizasyonu ayarlamış olarak sitenizi teslim ediyoruz.

Kalitemizin Garantisi

Web tasarım nedir diyen herkesi sitemizi incelemeye davet ediyoruz. Sitemizde gerek bu bilgilerle ilgili geniş yazıları okuyabilir gerekse de eskiden bu zamana dek yapmış olduğumuz işlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Tasarım yaptığımız esnada site çalışanlarımıza fikirlerinizi iletebilir ve isteğiniz doğrultusunda bir site tasarımının oluşmasını sağlayabilirsiniz. Tasarımlarda ve düzenlemelerde istemediğiniz ve beğenmediğiniz özellikler olursa çalışma arkadaşlarımıza özelliği değiştirtebilirsiniz. Kalıcı bir taslak ile çalışmadığımız için sitenizin tasarımını istediğiniz zaman değiştirebilmenin garantisini her zaman veriyoruz. Site yapım ve yenileme garantisinde sadece şuna dikkat etmelisiniz, tasarım bitiminde onay verildikten ve yayına açıldıktan sonraki güncellemeler ek ücrete tabi olabilir.

web tasarımı yaptırmak mı istiyorsunuz? web tasarım nedir nasıl yapılır bilmiyor musunuz?

Desteğe mi ihtiyacınız var?

konuşmak için her zaman vaktimiz var
+90 537 6320488