Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası sinanaydemir.com.tr için gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır. Bu gizlilik politikası yalnızca sinanaydemir.com.tr tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Genel olarak bu web sitesi üzerinden alınan bilgilerinizin ne şekillerde kullanılacağı veya hangi durumlarda paylaşılacağı konularını kapsar.

  1. Bilgi Kullanımı, Toplama ve Paylaşma

sinanaydemir.com.tr ziyaretçilerin bilgilerini yalnızca gönüllü olarak bizimle paylaştığında alır ve saklar. Bu bilgileriniz sinanaydemir.com.tr ile iletişim kurduğunuz zaman talepleriniz için kullanılırlar. Ancak sinanaydemir.com.tr, size kullanmış olduğunuz servis ve hizmetler hakkında bilgi vermek için ya da önemli haberler, kampanyaları size bildirmek için bu bilgilerinizi kullanma hakkını saklı tutar.

sinanaydemir.com.tr yasal açıdan mecbur bırakılmadığı sürece bu bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

sinanaydemir.com.tr bazı bilgileri ise otomatik olarak toplar. Bu bilgiler kişisel bilgileriniz olmamak ile birlikte IP adresi, ziyaret sayısı ve  sıklığı gibi bilgilerdir. Bu bilgiler müşteri hizmetleri ve web sitemizin ihtiyaçları için kullanılır. Bu bilgiler yalnızca sinanaydemir.com.tr için kullanılır ve asla sinanaydemir.com.tr dışına çıkmaz.

  1. Erişim ve Yönetim

sinanaydemir.com.tr üzerinden gelen her türlü iletişim isteğini istediğiniz zaman reddedebilirsiniz. Bizde kayıtlı email adresiniz ya da telefon numaranız üzerinden iletişim kurarak bilgilerinizi sorgulatabilir, bilgilerinizi güncelleyebilir, abonelik ya da bir diğer bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz.

  1. İstisnai Durumlar

sinanaydemir.com.tr yürürlükte olan yasalar gereğince herhangi bir soruşturma durumunda resmi makamlarla işbirliği yapar ve hizmetleri içerisinde illegal bir işlem yapan kullanıcıların bilgilerini paylaşabilir.

  1. Değişiklikler

Gizlilik Politikası zaman zaman değişebilir. Yapılan tüm değişiklikler bu sayfada  ilan edilecektir. Fakat sinanaydemir.com.tr sitede yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.