şartlar ve koşullar .

Web sitemiz ve hizmetlerimizin hizmet şartları basittir. Bu sayfada belirtilen şartlardan herhangi biriyle ilgili bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfası formunu kullanın.

(En son 17 Ekim 2023'de güncellendi)

Gerekli: Siz veya işletmeniz AB'de bulunuyorsanız lütfen bize bildirin. Bazı AB ülkelerindeki KDV uygulamaları nedeniyle size hizmetlerimizi sunabilir veya sağlayamayabiliriz. Bu durum herhangi bir rahatsızlığa neden olursa özür dileriz. Bu terimi gelecekte gözden geçireceğiz.

Bu "Şartlar ve Koşullar/Hizmet Şartları" sayfasında özetlenen bilgilerin amacı, küçük bir web tasarım ajansı olarak nasıl çalıştığımızı ve hizmetlerimiz için bizi işe alırken neler bekleyebileceğinizi açıkça özetlemektir.

İçerik tablosu

A) Sinan Aydemir neler sunuyor?
B) İletişim.
C) Proje Yönetimi.
D) Ücretler, Depozitolar, Ödemeler ve Son Tarihler.
E) Fiyatlandırma Yapısı.
F) Hizmetlerin Kullanılabilirliği ve Geri Dönüş Süresi.
G) İadeler.
H) Ödeme yapılmaması ve Ödenmemiş Faturalar.
I) SSS.

A) Sinan Aydemir neler sunuyor?

Özel WordPress web sitesi tasarımı ve geliştirmesi, marka tasarımı ve logo oluşturma, dönüşüm optimizasyonu, videografi ve web sitesi danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz Türkiye’deki bireylere ve işletmelere açıktır. Şu anda KDV nedeniyle AB ülkelerindeki müşterilerimize hizmetlerimizi sunamıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi alırken lütfen hangi ülkede olduğunuzu bize bildirin.

B) İletişim

İşimizin doğası gereği iletişim kritik önem taşıyor. En iyi hizmetleri sunmak için çeşitli teknoloji ve yöntemleri kullanarak sizinle iletişim kurmamız gerekiyor.
Bir başvuru formunu doldurup gönderdiğinizde, Skype gibi Görüntülü Arama yoluyla veya diğer programları tercih ederseniz e-posta yoluyla iletişim kurmak üzere bir Strateji Toplantısı düzenlemek için genellikle 24 saat içinde yanıt veririz. Talep formunda tercih ettiğiniz iletişim yöntemini seçebilirsiniz.

Skype veya Microsoft Teams görüntülü iletişim için danışmanlığınızın ilk 30 dakikası tamamen ücretsizdir. İşletmeniz, mevcut web siteniz (varsa) ve bu süre zarfındaki hedefleriniz hakkında mümkün olduğunca çok şey öğreneceğiz. 30 dakikalık süreyi aşarsak, zamanımız normal danışma ücretimiz üzerinden (saatlik 15 $) ücretlendirilecektir. Görüşmemiz gerçekleşmeden önce sorularınızı ve tartışma konularınızı önceden hazırlamanızı öneririz.

Dünyanın her yerinden müşterilerle çalışıyoruz ve bazen farklı saat dilimleri çağrı planlamada birkaç soruna neden olabiliyor. Bir işletme olarak Türkiye’de (GMT+3) saat diliminde bulunuyoruz. Sizin için uygun bir zamanda bir görüşme ayarlamak için elimizden geleni yapacağız. Zaman zaman iş yoğunluğumuz, Skype veya görüntülü arama yoluyla iletişim kurmak için yeterli zamana sahip olmamızı engelleyebilir. Bu gibi durumlarda e-posta yoluyla veya Slack gibi Web/Mobil Uygulamasını kullanarak iletişim kurabiliriz.

C) Proje Yönetimi

Müşteri projelerimizi organize etmek ve yönetmek için Trello kullanıyoruz (değişkenlik gösterebilir). Tasarım aşamalarına geçmeye hazır olduğumuzda, yeni bir proje panosu oluşturacağız ve projenizin ilerleyişini görmeniz için sizi panoya konuk olarak davet edeceğiz.

D) Ücretler, depozitolar, ödemeler ve son tarihler

Ödemeler aşağıdaki para birimlerinde yapılabilir

Türk Lirası - ₺
ABD Doları (Amerikan Doları) - $
Avro (Euro) - €

Aşağıda bu web sitesi aracılığıyla sunduğumuz hizmetlerin her birinin ücretlerinin bir listesini bulacaksınız.

Skype gibi Görüntülü Görüşme Danışmanlığı – (2 saat) oturum başına 50 ABD doları – Bizimle çalışmayı seçerseniz bu ücret, web tasarım ücretinizin toplam tutarından kesilir.

Büyüme Odaklı Web Tasarımı – saat başına 25 $.
Grafik Tasarım, Logo Tasarımı – saat başına 25 $.
Ürün/Marka Tasarımı – saat başına 25 $.
Video Post Prodüksiyonu – saat başına 25 $.

İlk strateji toplantısı görüntülü görüşmemizden sonra, gözden geçirmeniz için ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir GDD (Büyüme Odaklı Tasarım) hizmet bedeli teklifi ve gizlilik sözleşmesini PDF formatında bir araya getireceğiz. Siz imzalamadan ve bize geri göndermeden önce, sözleşmenin herhangi bir bölümünü her zaman tartışabiliriz.

E) Ödeme yapısı

Sağlanan tüm teklifler yalnızca tahmindir. Projenizi tamamlamak için gereken her türlü ek çalışma hem tartışılabilir hem de değiştirilebilir.

Tasarım projeniz 1.000 ABD Dolarının altına düşerse, herhangi bir iş başlamadan önce ödemenin tamamını talep ediyoruz. Ödemenizi imzaladığınız sözleşme ve gizlilik sözleşmeniz ile birlikte gönderebilirsiniz.

Tasarım proje tahmininiz 1.000$'ın üzerindeyse, imzaladığınız sözleşme ve gizlilik sözleşmesiyle birlikte %50 depozito yatırmanız gerekmektedir.

İşte bir GDD (Büyüme Odaklı Tasarım) sözleşmesi yapılandırmanın basit bir maliyet ve zaman dökümü:

Müşteriyle 2 saatlik danışma için toplantı. Danışmanlık için 50$. Tahmini 5 saatlik strateji oluşturma (5 iş günü boyunca günde 1 saat. Toplam = saat başına 25 ABD Doları karşılığında 125 ABD Doları) . Ardından, launchpad (geliştirilebilen açık kaynak) web sitesinin 60 saatlik tasarlanması ve geliştirilmesi (30 iş günü boyunca günde 2 saat. Toplam = saat başına 25 ABD doları karşılığında 1500 ABD doları ).

Toplam fiyat teklifi: 50 $ + 125 $ + 1500 $ = 1.675 $.

Toplam teklifin %50'si oranında ödenecek depozito = 837,5 $ (Tahmini 1.000 $'ın üzerinde olması nedeniyle)

Launchpad (geliştirilebilen açık kaynak) web sitesi yayına girdiğinde ödenecek son tutar = 837,5 $

*Sürekli iyileştirme aşaması lansmandan sonra başlar ve 3 ay boyunca haftada 2 saat, saat başına 25 ABD Doları (ayda 8 saat) – aylık 200 ABD Doları (Altı aylık 1.200 ABD Doları) abonelikle kararlaştırılır.

GDD (Büyüme Odaklı Tasarım) projesinin toplam maliyeti – 2.875$.

F) Kullanılabilirlik ve geri dönüş süresi

Akıl sağlığımızı korumak adına genellikle aynı anda 3'ten fazla bireysel proje üzerinde çalışmıyoruz.

Ulaşılması gereken bir son tarih varsa, lütfen bunu tasarım gönderim formunda seçtiğinizden emin olun. Son teslim tarihlerini dikkate alırken, sizin için sonuçları artırmaya ve işletmenizin büyümesini teşvik etmeye yardımcı olacak teslimatlar üretmeye odaklanıyoruz.

Bir launchpad (geliştirilebilen açık kaynak) web sitesinin baştan sona geri dönüş süresi büyük ölçüde proje için gereken işin kapsamına bağlıdır. Ancak, ilk strateji toplantımızdan itibaren 30 ila 90 gün arasında bir web sitesinin yayına ve teste hazır olmasını hedefliyoruz. E-Ticaret siteleri de dahil olmak üzere daha büyük projeler için bu süre 180 güne kadar sürebilir.

G) İadeler

Sunduğumuz hizmetlerin doğası gereği hiçbir zaman geri ödeme yapılmamaktadır.

H) Ödeme yapılmaması ve Ödenmemiş Faturalar

Size elimizden gelen her şekilde yardımcı olmak için buradayız, bu nedenle müşterilerimizle iyi bir iletişim kurmanın önemine inanıyoruz. Herhangi bir nedenle hesabınızda ödeme yapamıyorsanız veya son depozitoyu ödeyemiyorsanız, lütfen bize bildirin; size uygun bir ödeme planı sunalım.

PREMIUM İÇERİK VE ÜYELİK ŞART VE KOŞULLARI

Lütfen bireysel çevrimiçi web sitesi tasarımı kurslarımızı satın alma şartlarını ve koşullarını buradan okuyun. WEB SİTESİ ÜYELİK KOŞULLARIMIZ aşağıda özetlenmiştir.

1. Hesap Oluşturma: Bir üyelik planı satın aldığınızda ve bizde bir hesap oluşturduğunuzda doğru bilgileri vermeniz önemlidir. Bunun yapılmaması, şartlarımızın ihlali anlamına gelir ve bu durum, hizmetlerimize ilişkin hesabınızın doğrudan feshedilmesiyle sonuçlanabilir.

2. Şifreler: Sitemizde yapılan tüm faaliyetler sırasında üyelik hizmetlerimize ve ders içeriklerimize erişimde kullandığınız şifreyi korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizi herhangi bir üçüncü tarafa açıklamamayı kabul ediyorsunuz. Hesabınızın herhangi bir güvenlik ihlali veya yetkisiz kullanımından haberdar olmanız durumunda derhal bizi bilgilendirmelisiniz.

3. Geri ödemeler: Geri ödemeler aşağıdaki koşullar sağlandığı takdirde yapılır:

a) Abonelik planınızın üzerinden 15 günden az süre geçmişse. Bu süre zarfında devam eden üyelikler, 15 günlük süre içerisinde iade talebinizi iletmediğiniz sürece iade edilmeyecektir.

4. Hesap Paylaşımı: Üyeliğinizi veya içeriğinizi, giriş bilgileriniz de dahil olmak üzere hiçbir durumda kuruluşunuz dışındaki herhangi bir üçüncü tarafla (kişi-kurum) paylaşmamalısınız. Bu tür faaliyetler, şartlarımızın ihlalini teşkil eder ve hizmetlerimize ilişkin hesabınızın doğrudan feshedilmesiyle sonuçlanabilir.

5. Üyeliğinizin İptal Edilmesi: Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal etmek istediğinizi bildirmek için bize e-posta göndermeniz yeterlidir; bunu sizin için sorgusuz sualsiz yaparız. 15 günlük süre sonrasında yapılan iadelere ilişkin önemli bilgilendirme: 15 günlük bekleme süresi dışında iptal edilen üyeliklere iade işlemi yapmıyoruz. Ancak yıllık üyeliklerde üyeliğiniz sona erene kadar hesabınıza tam erişime sahip olmaya devam edeceksiniz. Ömür boyu üyeliklerde 15 günlük garanti süresi dolduktan sonra iptal ve iade yapılamaz.

J) SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

SSS'lerimizin tamamını okumak için lütfen burayı tıklayın. Sağladığımız hizmetlerden herhangi biriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen iletişim sayfamız aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

danışmanlığı planla hizmeti seç fiyat al .

form doldurulduktan sonra ne olur?
formda belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda iletişime geçeceğiz
gerekirse en yüksek gizlilik düzeyini sağlamak için bir gizlilik anlaşması imzalarız
tahminler, zaman çizelgeleri, özgeçmişler vb. içeren kapsamlı bir proje teklifi sunuyoruz
Danışmanlık öncesi lütfen sorularınızı, sorunlarınızı belirleyiniz ve hazırlığınızı yapınız!
Benimle doğrudan konuşmayı tercih ederseniz, lütfen whatsapp butonunu tıklayarak mesaj gönderin, ya da 08:00 18:00 saatleri arası pazartesi-cumartesi telefonla arayın
+90 535 258 1881
Genel İletisim
Sizi en kısa sürede arayacağız
Kurumsal veya kişisel e-posta adresiniz
Sektörünüzü seçmeniz hazırlık yapmamızı kolaylaştırır
Konu veya hizmeti seçin
Lütfen ilgili seçimleri yapınız. Tek veya çoklu seçim yapabilirsiniz
Lütfen ilgili seçimleri yapınız. Tek veya çoklu seçim yapabilirsiniz
Burada bulamadığınızı düşündüğünüz web tasarım hizmeti için lütfen açıklamayı yazınız.
SEO için Optimize etmek istediğiniz anahtar kelimeleri virgül ile ayırarak yazabilirsiniz.
Hedeflediğiniz anahtar kelimeleri virgül ile ayırarak yazabilirsiniz
Kısa ve açıklayıcı yazınız. Proje gereksinimlerini açıklayın.
envelopesmartphone