SSS sıkça sorulan sorular . .

Web sitemizi, üyeliğimizi, kurslarımızı ve daha fazlasını kullanma hakkında bilmeniz gereken her şey.
sss - sıkça sorulan sorular - web sitesi tasarımı

web sitesi tasarımı

* Zaten web hostinginiz ve hazır bir alan adınız varsa, benimle 2 saatlik bir Microsoft Teams toplantısı ayarlamak için danışma formumu kullanmanız yeterli. Oturum süresince ücretim 50$' dır, ancak bu, web sitesi tasarım faturanızın toplam maliyetinden düşülecektir. Ücret tartışılamaz veya geri iade edilemez!

* Bir web siteniz, host hizmetiniz, alan adınız (www.işletmeadınız.com) yoksa bu formu doldurunuz en kısa sürede size cevap vereceğim.

Yalnızca çevrimiçi girişimciler, içerik yaratıcıları, blog yazarları ve serbest çalışanlarla çalışıyorum ve web sitelerini WordPress ile oluşturuyorum.

Kurumsal Web SitesiKurumsal BlogE-Ticaret Sitesi, Kişisel Web Sitesi, Kişisel BlogKategori BlogPortföy BlogTopluluk BlogLanding Page, gibi tasarımları web siteniz için yapabilmekteyim.

Evet, Oxygen Builder, Elementor Builder, Bricks Builder, Breakdance Builder, Diğer Builder Eklentileri ve WooCommerce E-Ticaret Eklentisi kullanarak bir e-ticaret sitesini WordPress kurarak yapabilirim.

Hayır, Web siteleri için web barındırma hizmeti vermiyorum! Üst düzey, profesyonel web barındırma için Siteground veya Kinsta'yı öneririm. Diğer üst düzey barındırma hizmeti için Elementor Static&Headless Hosting, Strattic Static and Headless WordPress Hosting, HardyPress, Staaticstatic.app tavsiye ederim.

Elbetteki bütçeye ve projeye göre farklı hosting firmalarından da hizmet alınabilir! 

Projenizi tartıştıktan sonra, benimle çalışmak isteyip istemediğinize karar vermeniz için size biraz zaman vereceğim. Sizi herhangi bir baskı altına sokmak istemiyorum. Bu arada, size geri döneceğim ve sizin için belirlenmiş bir zaman dilimi içerisinde bir launchpad (geliştirilebilen açık kaynak) web sitesi geliştirmeye odaklanan, ifşa edilmeyen bir tasarım sözleşmesi ve çalışma programı oluşturacağım. Daha sonra sözleşmeyi ve programı incelemek için 7 gününüz var. Bir fırlatma rampası sitesi geliştirmek için gereken minimum süre genellikle 30 – 180 gün civarındadır ancak bu, projede yer alan işin kapsamına bağlıdır ve süre bazen daha da uzayabilir.

Tüm müşterilerim ile iyi bir iletişim kurmam gerektiğine inanıyorum. Gelişmeler hakkında sizi e-posta yoluyla bilgilendireceğim. Gerekirse telefonla arayarak da bilgi vereceğim.

Bunun yanında müşterinin bilgisi varsa Proje yönetimi aracı olarak Trello'yu  ve müşteri işbirliği uygulaması olarak Microsoft Teams'i kullanıyorum. Bu programları kullanmayı biliyorsanız iletişimi bunlarla yapmaktan da zevk alacağımı belirtmek isterim.

sss - sıkça sorulan sorular - premium içerikler

premium içerikler

Eğitimler henüz web sitesine eklenmedi ve daha sonrası için planlama yapmayı düşünmekteyiz!

Üyeliğimiz, premium eğitimlerimizden kod parçacıklarına, çevrimiçi kurslarımıza ve gelecekteki tüm içeriklere kadar her şeye erişmenizi sağlar.

Eğitimler henüz web sitesine eklenmedi ve daha sonrası için planlama yapmayı düşünmekteyiz!

Evet, mevcut ve gelecekteki tüm web sitesi tasarımı kursları. Premium üye olmak için kayıt olduğunuzda kurs içeriğine erişebilmeniz için otomatik olarak ayrı bir kullanıcı adı ve şifre oluşturacağız. Bunun nedeni kurs içeriğinin bir alt alanda barındırılmasıdır. Bu manuel bir işlemdir, dolayısıyla kurs kullanıcı adınızı ve şifrenizi bizden almadıysanız, lütfen hesap kontrol panelinizde bulunan sipariş numaranızı belirterek iletişime geçin.

Eğitimler henüz web sitesine eklenmedi ve daha sonrası için planlama yapmayı düşünmekteyiz!

Bu SSS sayfasının güncellenmesi sırasında üyelik ücreti henüz belirlenmedi. Eğitimler eklendikten sonra paketler doğrultusunda fiyatlar belirlenecektir.

Evet, kesinlikle öneride bulunabilirsiniz. Üyelerimizi bir eğitim talebinde bulunmaya davet ediyoruz ve bunu oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Tabii ki tüm istekleri yerine getiremeyiz, ancak fikirlerin önümüze sunulmasından hoşlanırız.

Eğitimler henüz web sitesine eklenmedi ve daha sonrası için planlama yapmayı düşünmekteyiz!

Şu anda Oxygen ve Bricks Builder, Meta Box Özel Alanlar, Fluent Forms, WPForms, Piotnet Forms, MemberPress, LearnDash ve daha fazlasının kullanımı da dahil olmak üzere WordPress ile ilgili çeşitli teknolojilerin kullanımını kapsayan premium eğitimleri vermeyi planlıyoruz . Bu nedenle eğitim sayısı şu anda net değildir.

Geri ödeme politikamızın ne olduğu hakkında bilgi için şartlar ve koşullar/hizmet şartları sayfasına göz atın.

danışmanlığı planla hizmeti seç fiyat al .

form doldurulduktan sonra ne olur?
formda belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda iletişime geçeceğiz
gerekirse en yüksek gizlilik düzeyini sağlamak için bir gizlilik anlaşması imzalarız
tahminler, zaman çizelgeleri, özgeçmişler vb. içeren kapsamlı bir proje teklifi sunuyoruz
Danışmanlık öncesi lütfen sorularınızı, sorunlarınızı belirleyiniz ve hazırlığınızı yapınız!
Benimle doğrudan konuşmayı tercih ederseniz, lütfen whatsapp butonunu tıklayarak mesaj gönderin, ya da 08:00 18:00 saatleri arası pazartesi-cumartesi telefonla arayın
+90 535 258 1881
Genel İletisim
Sizi en kısa sürede arayacağız
Kurumsal veya kişisel e-posta adresiniz
Sektörünüzü seçmeniz hazırlık yapmamızı kolaylaştırır
Konu veya hizmeti seçin
Lütfen ilgili seçimleri yapınız. Tek veya çoklu seçim yapabilirsiniz
Lütfen ilgili seçimleri yapınız. Tek veya çoklu seçim yapabilirsiniz
Burada bulamadığınızı düşündüğünüz web tasarım hizmeti için lütfen açıklamayı yazınız.
SEO için Optimize etmek istediğiniz anahtar kelimeleri virgül ile ayırarak yazabilirsiniz.
Hedeflediğiniz anahtar kelimeleri virgül ile ayırarak yazabilirsiniz
Kısa ve açıklayıcı yazınız. Proje gereksinimlerini açıklayın.
envelopesmartphone